fbpx

Deep Universe

EQulibrium Sounds / Deep Universe

Deepuniverse

Deepuniverse

Deep Universe

Patryk rozpoczynał swoją przygodę z produkcją muzyki trance w 2009 roku przy wyjątkowym projekcie o nazwie Sound Nation, składającym się z trójki niewidomych osób (oprócz niego, skład tworzyli Rafał Marzec i Julia Dzierżek). W 2011 roku ich singiel „The Promised Land” został wydany przez holenderską wytwórnię Digital Quest Music. Wydanie zawierało m.in. remiks Patryka i Julii pod aliasem DeepUniverse. W latach 2014-2015, Patryk mógł pochwalić się dwoma wydaniami w wytwórniach czeskiego Trance All-Stars Records: „Bring Back The Sun” we współpracy z Blue Wings (Rafał Marzec), zaprezentowane w głównym katalogu labelu oraz solowe „Regular Expression”, wydane w Liquid Energy Digital. Wymienione produkcje zyskały wsparcie m.in.: Sneijdera, Ahmeda Romela czy Manuela Le Saux.

Od 2016 roku Patryk samodzielnie pracuje nad projektem DeepUniverse, tworząc muzykę oraz występując na żywo jako DJ. Dlaczego zdecydował się na trance?

 

– W życiu przeskakiwałem po wszystkich gatunkach elektroniki, od brzmienia Jean-Michel Jarre’a aż po hands up czy nawet hardstyle. Gatunek trance ma w sobie najwięcej czynnika emocjonalnego. Wiem, że wiele osób narzeka dziś na jej szablonowość, jednak odpowiedni dobór utworów, potrafi dać mi uczucie euforii lub skłonić do refleksji.

 ”

Category:
Date:
Lipiec 30, 2019