Masterclass by EQulibrium Sounds

Warsztaty będące pierwszą konferencją Trance w Polsce, powracają z jeszcze większym uderzeniem! Pierwsza edycja naszych stacjonarnych warsztatów produkcji muzyki elektronicznej pozwoliła na stworzenie solidnego zespołu osób, które – niezależnie od swojego poziomu – pragną rozwijać swoją wiedzę i doświadczenie. Teraz i Ty możesz do niego dołączyć! Naszym wspólnym celem jest przyspieszenie Waszego muzycznego sukcesu.

Marcin Przybylski

Marcin Przybylski

– pomysłodawca i lider marki EQulibrium Sounds, producent muzyczny, znany z utworów pod własnym imieniem i nazwiskiem, a także aliasem Martin’s Effect. Supportowany m.in. przez Solarstone’a, Marka Sherry’ego czy duet Cosmic Gate. Prawdziwy przywódca, potrafiący i wysłuchać, i zmotywować. Gość o wielkim sercu, z wielkimi celami, które konsekwentnie, krok po kroku realizuje. Uczący się montażu, co nieraz widać w naszych „EQ Vlogach„.

Damian Misiarz

– producent muzyczny; od czasu zaprezentowania swojego nowego pseudonimu – ion.B – supportowany m.in. przez Paula van Dyka czy Alexa M.O.R.P.H.’a. W EQulibrium Sounds odpowiedzialny za tworzenie banków dźwiękowych i template’ów. Prywatnie – dusza towarzystwa, która swoimi żartami i poczuciem humoru potrafi zwalić nas z nóg.

Damian Misiarz

32159990_1787479567984977_8201752587339300864_n

Piotr Dobrowolski

22008094_1471838066215649_9219865912022926635_n

Piotr Dobrowolski

– w EQulibrium Sounds od początku odpowiedzialny za teksty (również ten :D) oraz kontakt z patronami medialnymi. Znany m.in. z inicjatywy Z Dobrej Woli, promującej muzykę elektroniczną; twórca wywiadów z producentami oraz innymi osobami związanymi z branżą muzyczną.

Kornel Kwarciak

– człowiek-orkiestra w EQulibrium Sounds. Niezastąpiony grafik, montażysta, odpowiedzialny także za oświetlenie i udźwiękowienie Masterclass. Producent muzyczny, znany pod pseudonimami Cornell, Sunflare czy Soundmorphine. Technika nie ma dla niego żadnych tajemnic. Nasza złota rączka!

Kornel Kwarciak

DCIM100GOPROGOPR6065.

Żaneta Kukiełka

Kukiełeczka

Żaneta Kukiełka

– agent muzyczny; w naszym zespole odpowiedzialna za stronę prawną, negocjacje umów z firmami; konferansjerka warsztatów Masterclass. Pomysłodawczyni wielu dobrych pomysłów, których efekty już widzieliście w sieci lub zobaczycie na żywo na najbliższym Masterclassie. Profesjonalistka w każdym calu!

 

Rafal Pacanowski

– twórca inicjatyw Adverdesign i Advergeckos, fotograf. W naszej drużynie jest niezastąpionym fotografem i kamerzystą; efekty jego pracy możecie podziwiać m.in. w naszych „EQ Vlogach„! Kolejna osoba, bez której EQulibrium Sounds nie byłoby tak wyjątkową marką na polskim rynku, jaką jest obecnie!

Rafał Pacanowski

_ADV0468
Regulamin |Copyright © 2019 EQulibrium Sounds. All rights reserved.