fbpx

Jesteśmy zgranym zespołem kreatywnych ludzi i z ogromną pasją tworzymy dla Ciebie warsztaty muzyczne „Masterclass” oraz inne innowacyjne projekty.

Firma EQulibrium Sounds powstała w 2016 roku a od 2018r tworzymy dla was warsztaty dla producentów muzycznych „Masterclass” oraz klubową telewizję internetową EQ Club TV – Poznaj nasz team. 

Marcin Przybylski

CEO EQulibrium Sounds

Pomysłodawca i lider marki EQulibrium Sounds, producent muzyczny, znany z utworów pod własnym imieniem i nazwiskiem, a także aliasem Martin's Effect. Supportowany m.in. przez Solarstone'a, Marka Sherry'ego czy duet Cosmic Gate. Prawdziwy przywódca, potrafiący i wysłuchać, i zmotywować. Gość o wielkim sercu, z wielkimi celami, które konsekwentnie, krok po kroku realizuje. Montażysta filmowy, co nieraz widać w naszych ``EQ Vlogach``.

Żaneta Kukiełka

Dyrektor, Manager

Agent muzyczny; w naszym zespole odpowiedzialna za stronę prawną, negocjacje umów z firmami; konferansjerka warsztatów Masterclass. Pomysłodawczyni wielu dobrych pomysłów, których efekty już widzieliście w sieci lub zobaczycie na żywo na najbliższym Masterclassie. Profesjonalistka w każdym calu!

Damian Misiarz

Dyrektor, Technik

Współpomysłodawca projektu oraz producent muzyczny; od czasu zaprezentowania swojego nowego pseudonimu - Ion B. - supportowany m.in. przez Paula van Dyka czy Alexa M.O.R.P.H.'a. W EQulibrium Sounds odpowiedzialny za tworzenie banków dźwiękowych i template'ów. Prywatnie - dusza towarzystwa, która swoimi żartami i poczuciem humoru potrafi zwalić nas z nóg.

Kornel Kwarciak

Dyrektor ,Technik

Człowiek-orkiestra w EQulibrium Sounds. Niezastąpiony grafik, montażysta, odpowiedzialny także za oświetlenie i udźwiękowienie Masterclass. Producent muzyczny, znany pod pseudonimami Cornell, Sunflare czy Soundmorphine. Technika nie ma dla niego żadnych tajemnic. Nasza złota rączka!

Piotr Dobrowolski

Prasa

W EQulibrium Sounds od początku odpowiedzialny za teksty (również ten :D) oraz kontakt z patronami medialnymi. Znany m.in. z inicjatywy Z Dobrej Woli, promującej muzykę elektroniczną; twórca wywiadów z producentami oraz innymi osobami związanymi z branżą muzyczną.

Aleksander Dobosz

Reporter

Dobrze znany wszystkim miłośnikom EQ Club TV, pozytywnie zakręcony prowadzący oraz redaktor naczelny. Dusza towarzystwa, która swoim sposobem bycia potrafi rozbawić wszystkich do łez.

Łukasz Lepfe

Fotograf, Kamerzysta

Nasz Kamerzysta tworzący treści dla EQ Club TV oraz EQulibrium Sounds. Człowiek kreatywny podchodzący z pasją do tego co robi.

Iwona Markowska

Reporter

Nasza nowa prowadząca EQ Club TV. Prywatnie lubi spędzać aktywnie czas. Poza udziałem w naszych video, biega na dystanse 10km oraz bierze udział w biegach ekstremalnych.