fbpx

„Numbers” Remix Contest

W świecie muzyki warto stawiać na odważne zmiany. Tak było m.in. w przypadku członka naszej ekipy EQulibrium Sounds – Kornela Kwarciaka aka Sunflare.

Jeszcze kilka lat temu Kornel produkował uplifting trance. Jednak jego serce zapragnęło czegoś innego. Sunflare postanowił wyjść ze strefy komfortu i przerzucił się na tworzenie progressive/melodic techno. Upór Kornela nie poszedł na marne: jego produkcje już teraz znajdują miejsce w solidnych wytwórniach, wśród których warto wymienić Forescape Digital, prowadzony przez rosyjskiego producenta – Enlusiona. Tam została wydana pierwsza EP-ka Sunflare’a po jego muzycznej transformacji, pt. „Don’t Look Back” (po polsku: „nie patrz wstecz” 😉 ).

To właśnie na niej pojawił się utwór „Numbers”. Wsparty m.in. przez Tempo Giusto czy Monoverse’a, dziś zostaje powierzony w Wasze ręce. Tak, rozpoczynamy konkurs na remiks tego numeru 😉.

Pokażcie się w nim z najlepszej strony! Zwycięski remiks/remiksy będą miały szansę na wydanie w wytwórni Forescape Digital. Czy potraficie zaserwować jakość godną tego labelu? Wierzymy, że tak jest 😉 Do dzieła!

W paczce znajdują się pliki midi oraz pliki wav

Regulamin konkursu dostępny tutaj

Utwory prosimy wysyłać na :

konkurs@equlibriumsounds.com

Nagrody:

1 miejsce -Wybrane przez Ciebie szkolenie od Live Act oraz Fl Studio 20 Signature Edition

2 miejsce – Bilet na Masterclass 4 + nagrody od OstAudio

3 miejsce –  1h konsultacja online z wybranym producentem z EQulibrium Sounds film Reorder Masterclass 2 + Paczka dźwięków od Sunflare

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.